top of page

Cześć, z tej strony Weronika!

Jestem studentką IV roku teologii. W wolnym czasie spaceruję i podziwiam świat, a wieczory lubię spędzać z kubkiem zielonej herbaty i dobrą książkę.

Interesuję się również fotografią. Początkowo fotografowałam głównie przyrodę, co sprawiało mi wiele radości, jednak postanowiłam spróbować swoich sił w fotografii rodzinnej, narzeczeńskiej i portretowej. Chcę zatrzymywać na zdjęciach piękno, którego jest tak wiele wokół nas. Piękno otaczającego nas świata, ale także Wasze uśmiechy i emocje. 

Jeśli chcesz umówić się na sesję lub zadać mi kilka pytań, zapraszam do zakładki KONTAKT.

43110225_1840809619347622_20741627151017
bottom of page