top of page
Cześć, z tej strony Weronika!
Jestem studentką IV roku teologii. W wolnym czasie spaceruję i podziwiam świat, a wieczory lubię spędzać z kubkiem zielonej herbaty i dobrą książkę.
Interesuję się również fotografią. Początkowo fotografowałam głównie przyrodę, co sprawiało mi wiele radości, jednak postanowiłam spróbować swoich sił w fotografii rodzinnej, narzeczeńskiej i portretowej. Chcę zatrzymywać na zdjęciach piękno, którego jest tak wiele wokół nas. Piękno otaczającego nas świata, ale także Wasze uśmiechy i emocje.
Jeśli chcesz umówić się na sesję lub zadać mi kilka pytań, zapraszam do zakładki KONTAKT.

bottom of page